• Życzenia świąteczne

• Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim naszym dzieciom i ich Rodzicom, aby ten wspaniały czas upływał w rodzinnej atmosferze i przyniósł wiele radości oraz optymizmu. Życzymy również wszystkiego najlepszego w nadchodzącym roku.

Pracownicy szkoły.

• Narodowy program rozwoju czytelnictwa 2.0.

• Jak pewnie wiecie, nasza szkoła otrzymała wsparcie w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. W ramach programu zakupiono książki do szkolnej biblioteki za kwotę 7 500 zł oraz sprzęt komputerowy. Uczniowie i rodzice od września zgłaszali swoje propozycje zakupu , tematykę i autorów. Oto całość propozycji nowości w naszej bibliotece. Każdy znajdzie coś dla siebie, bo... cała góra bajeczek , wierszyków i opowiadań dla najmłodszych oraz "dreszczowce", "kryminały", powieści fantasy i beletrystyka dla starszych... a to ci historia...kochasz przyrodę, interesuje Cię świat, kosmos, odkryci - proszę bardzo...  a może sport ? ... gramy nie tylko w gry komputerowe... a tak w ogóle - w bibliotece jest fajnie !

• Spektakl "Czerwony kapturek"

• "Baju,baju bajka... " i duzi i mali lubią bajki.Klasa 2a i 3a były w Teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie na współczesnej wersji Czerwonego Kapturka